BİZ KİMİZ?

Aksoy Tekstil 10 yılı aşan geçmişi ve üretim süreci boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Deneyimli kadrosuyla sürekli kendini yenileyip, geliştiren, yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve kurulduğu günden itibaren kurumsal tekstil konusunda her gün müşterileriyle birlikte gelişen şirketimiz; İş elbiseleri ve nakış logo uygulamalarında müşterilerine kusursuz hizmetler sunmaktadır.

Aksoy Tekstil sektöründe yılların kazandırdığı tecrübeyi, şirketinize yönelik iş kıyafetleri geliştirmede ve üretmede kullanmakta, bu amaçla, ürün seçeneklerini, gösterilebilecek en büyük özenle tasarlayıp üretmektedir.

hakkimizda

İş Elbiseleri İyi Bir Reklam Aracıdır.

Ürünlerimiz yüksek kalitede üretilmektedir. İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre tasarlanır ve günlük işlerinizi kolaylaştıracak pratik ayrıntılar ile donatılmaktadır.

 
0 +

Yıllık Sektörel Tecrtübe

İş elbiseleri ile personeliniz şirketiniz için iyi bir pazarlama aracı olabilir. Personel kıyafeti üzerine şirketinizin logosunu alarak iyi bir izlenim uyandırabilirsiniz

Telefon

0242 339 38 07

Mail

info@aksoytekstil.org